2020'in En İyi 9 Adam Dergisi

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > 2020'in En İyi 9 Adam Dergisi

2020'in En İyi 9 Adam Dergisi

2018'in En İyi 9 Adam Dergisi

Son olarak tarzları, erkekler için yaşam hedeflerini, fitness ve iş başarısını kovuşturmak için en iyi adam dergilerini okumayı seviyor musunuz?

Azimli bir fert olarak, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız içinde en iyi giyinen ve en başarıya ulaşmış olmak istersiniz. Kim yapmaz?

Mahalli gazete bayisine koşup en iyi adam dergilerinden bazılarını kapmak size asla ihtiyacınız bulunduğunu bilmediğiniz tavsiye ve detayları verebilir.

İşte favorilerinizi seçip seçebileceğiniz en iyilerden 9'u.

1. Erkeklik Sanatı

İle 10 milyondan fazla aylık sayfa görüntüleme sayısı, The Art of Manliness, erkekler için en büyük bağımsız web tabanlı dergidir.

Kurucu ve genel gösterim yönetmeni Brett McKay, ana akım dergilerde tekrarlanan içerik olarak görmüş olduğu şeye cevap olarak siteyi başlattı.

Kesinlikle alternatif içeriğe iştah vardı. Bunun kanıtı, sitesinin artık çevrimiçi en iyi adam dergilerinden biri olması.

Popüler mevzular, kendine itimat ve liderlik becerilerinin yanı sıra gezi ve boş vakit etkinlikleri ile ilgili notları ihtiva eder.

Kendine itimat becerilerinden bahsederken, The Art of Manliness'in ilgilenilmiş olduğu oldukça geniş bir beceriler bütünüdür.

"Adam akıllı beceriler" arşivi, bir yaranın dikilmesinden, ateşin muntazam şekilde inşa edilmesine ve mektup yazma becerilerine kadar her şeyi kapsar. Hatta bir yazı, bir Savaş Esiri kampından kaçış.

Kendinizi asla bunlardan birinde bulmayacağınızı umuyoruz, sadece gene de garip bir okuma yapıyor!

2. Adam Sağlığı

Oldukca daha yaygın bir gösterim olan Men’s Health, adamların editoryal pazarının temel taşıdır.

Başlık, sıhhat ve zindelik odağını açığa çıkarıyor, sadece hem de adam odaklı eğlence haberlerini de takip ediyor. Bu hikayeler çoğu zaman en azından sıhhat açısından yazılır.

Fitness kapsamı hala derginin çekirdeğini oluşturuyor. Kilo vermek, kas hacmi oluşturmak ve testosteronu artırmak.

Stili de kapsar, sadece fazlaca daha azca seviyede. Antrenman giysisi trendlerini takip etme olasılığı şık takımlardan daha fazladır, sadece adam gardırobunun öteki kısımlarına dokunur.

Egzersiz tavsiyelerinin yanı sıra, saç dökülmesinin sebepleri ve bununla iyi mi başa çıkılacağı şeklinde adamların karşılaşmış olduğu yaygın fizyolojik sorunların iyi mi üstesinden gelineceği mevzusunda ipuçları beklemelisiniz.

3. Esquire

Biçim, kültür ve eğlence alanındaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Esquire en iyi adam dergilerinden biridir.

Tarzınızı güncellemek istiyorsanız, dünyanın en iyi giyinen erkeklerine yönelik rehberine bakın. Her yıl yeni bir sıralama yayınlar, sadece işte geri sayım gelecek yıl için.

Ek olarak Liam Neeson, Paddy Considine ve er … şeklinde eğlence sektörünün önde gelen isimleriyle röportajlar ihtiva eder. Alan Partridge (Steve Coogan’ın gülünç ikinci kişiliği).

Hakkaten, bu mecmua nelerin gireceği mevzusunda açık fikirli. Baş Editör geçmişte bunun moda, para yada sağlıkla ilgili olmadığını söylemişti. Daha ziyade, adamların mevcut ilgi ve tutkularıyla ilgilidir.

Dolayısıyla, içerik belirli bir alana odaklanmasa da, devamlı ilgi çekici bir okumadır.

4. Playboy

Playboy, muhtemelen en fazlaca tavşanları, orta sayfa açılıp kapanması ve Hugh Hefner’in çökmekte olan yaşamının ve mirasının bir işareti olarak bilinir.

Bunu rahat bir cilt büyüsü olarak görmeyin. Elbet, NSFW materyali içeriyor – zayıf giyinmiş bayanları yada ondan sonra hangi prezervatif türünü kullanacağınıza dair bir rehber bulduğunuzda şaşırmamalısınız. Fakat artık eğlence sektörüne de büyük ilgi gösteriyor.

Ana akım ve yeraltından fazlaca garip ve sıradışı figürlerle ve şaşırtıcı derecede zorlayıcı materyallerle röportajlar bekleyin.

Sonuçta, 20. yüzyılda seksin normalleşmesinde başrolü oynayan, sağduyulu normları yıkan ve hem erkekler hem de bayanlar için sohbeti başlatan Playboy'du.

Kısa sürede gösterilen bir yazı, toksik erkekliğin etkilerini araştırıyor ve belirli fantezilerle ilgilense bile bunun gerçeklikten bir adım uzaklaşmadığını gösteriyor.

Bundan dolayı evet, tavşanlar ve Oyun Arkadaşları hala derginin ayrılmaz bir parçası. Ardında olduğun buysa …

5. Maxim

Maxim, Playboy'dan fazlaca değişik bir izleyici için çekim yapmıyor, sadece ufkunu spor, otomobil, motosiklet ve öteki bazı alanlarda röportajlara doğru genişletiyor.

Güncel vakalara ilişkin içgörülü yorumları ihtiva eder. potansiyel olarak beklenmedik bazı insanlar kimi zaman.

1990'larda İngiltere'de tasarlanan Maxim, kısa süre sonrasında genel merkezini New York City'ye taşıdı ve dünya genelinde 75 ülkede yaşayan seyirciler için garip içerikler bularak internasyonal bir sansasyon haline geldi.

Geçmişte Jessica Alba ve Katy Perry şeklinde ünlüler tarafınca zirveye çıkan Maxim Hot 100, kim bilir en fazlaca geri sayımıyla biliniyor olsa da.

6. GQ

GQ, lüks zevklere haiz seçkinler için en iyi adam dergilerinden biridir.

Mesela hususi "Saatler" kısmı, bu derginin bilhassa yüksek kazançlı bir seyirci kitlesine yönelik bulunduğunu gösteriyor. Internet sayfasını ziyaret ederseniz, Dolce & Gabbana şeklinde sponsorların banner reklamları bu noktayı daha da doğrular.

Bu, başkalarıyla paylaşacak hiçbir şeyi olmadığı anlamına gelmez. Yeni filmlere, müziğe ve politik gelişmelere ayak uydurmanın yanı sıra, adam bakım ipuçlarıyla da tanınır.

Yüksek modanın kapsamı, GQ yazarları için temel bir rejimdir. Kendiniz taksanız da takmasanız da garip olabilir.

Son yıllarda, GQ bir "fitness" kategorisi de geliştirdi, sadece bu mevzuyla ilgili makaleler azca ve fazlaca uzak. Bir spor salonu delisi iseniz, bu konudaki detayları bulmak için başka bir yere bakmanız daha iyi olur.

7. Erkekler Günlüğü

Men’s Journal, gadget'larla ilgilenenler için en iyi adam dergilerinden biridir.

Hem de, dünyanın en iyi yiyecek ve içeceklerinden bazılarına, mesela büyük viski şişelerine (ve diğer viskiler). Bu tür şeyleri takdir eden insanoğlu listeye bir göz atmak isteyebilirler. 25 doların altında 11 harika bourbon. Ek olarak bir tek biraya odaklanan bir kısmı var.

Men’s Journal, bazı GQ okuyucularının aksine, bir saate bin dolar harcama düşüncesi ile salya akıtmayacak olan hepimiz için kim bilir daha erişilebilir bir adam dergisidir.

Bu mecmua, ekstrem sporlar ve yürüyüş parkurlarını kapsayan daha sağlam ve maceracı bir görünüme haizdir ve bu, onu açık hava meraklıları için muhteşem bir seçim haline getirir.

Bu hem de tüm esnafların bir parçası. Başlık özellik bölümlerinin yanı sıra, egzersiz rutinleri, tımar, otomobiller ve erkekler için tarifler hakkında tavsiyeler sunar. Burada hakikaten her insana hitap eden bir şey var.

8. FitnessRX

FitnessRX, ciddi vücut geliştiriciler için olanıdır.

Vücudun her bir kasını çalıştırma ve egzersiz rejiminizden en iyi neticeleri iyi mi alacağınız hakkında büyük ayrıntılara giriyor. Buna, takip etmeniz için kendi internet sayfasında video kılavuzlarının yayınlanması da dahildir.

Mecmua ek olarak, kazançları en üst düzeye çıkarmak için izlenecek bir takım iyi rejim hakkında tavsiyelerde bulunur.

Beslenme ipuçlarını takip ederek spor salonunda performansınızı artırabilirsiniz. Ek olarak zayıflamanıza ve kas yapmanıza destek olacak mantıklı ve iyi ayarlanmış takviye türlerini tüketme mevzusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Halter sizin için önemliyse, FitnessRX muhtemelen tüm bu en iyi adam dergileri içinde sizin için bir seçimdir.

9. Hombre

Hombre, erkekleri açıkça şöhrete ve güce doğru iten içerik sağlamayı amaçlayan bir dergidir.

Web sitesinin bölümlerine bir göz atın: Ego, zevk, para, cinsellik, güç ve şöhret. Hombre ne istediğini biliyor ve almaya hazır. Senin de almanı istiyor.

Alt bölümler moda tavsiyeleri, küresel dinlence bölgeleri, kendi kendine yardım ve fazlaca daha fazlasını kapsar. Hem de ruhlara, yeni teknolojilere ve lüks otomobillere da bakar.

ABD'da Latin erkekleri hedef alan tek iki dilli dergidir.

En İyi Adam Dergilerinde Neler Aranmalı

Elbet, orada başka en iyi adam dergileri var. Bu, dünyanın en iyilerinin bir tek minik bir örneğidir.

Kendi ilgi alanlarınıza bağlı olarak, başkalarını aramak isteyebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz fazlaca geniş bir ürün yelpazesi var. Bazıları spora odaklanırken, bazıları orta kıvrımlara odaklanır.

Benzeşik bir insan grubu değiliz, bu yüzden dergiler hepimizin gereksinimlerini karşılamak için ortaya çıktı. İster keskin ekip elbiselerden isterse çamurlu çizmelerden hoşlanıyor olun, mahalli gazete bayiindeki en iyi adam dergilerinden birkaçı bu öğleden sonrasında sizi meşgul edecek. Oraya gidin ve deneyin.

Kim bilir bu tür bir dergiye içerik sağlamak isteyen yeni yetişmekte olan bir yazarsınız? Adamların yayınları için ilgi çekici içerik yazma kılavuzumuza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir