2020'nin En Sıcak Hawaii Gayrimenkul Trendleri

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > 2020'nin En Sıcak Hawaii Gayrimenkul Trendleri

2020'nin En Sıcak Hawaii Gayrimenkul Trendleri

2017’nin En Sıcak Hawai Emlak Trendleri

Hawaii'de en düşük emlak vergisi Birleşik Devletlerde?

4,189 ABD doları ile en yüksek emlak vergisine haiz eyalet olan New Jersey ile karşılaştırıldığında, Hawaii’nin 178,600 ABD doları tutarındaki bir evde senelik vergileri 487 ABD dolarıdır! Averaj bir Amerikan hane halkı, ABD Nüfus Bürosu'na gore evleri için emlak vergilerine her yıl 2.149 ABD doları harcıyor.

Gene de, ABD Nüfus Sayım Bürosu'na gore, averaj bir Amerikan hane halkı evleri için emlak vergilerine yılda 2.149 dolar harcıyor.

Şimdi ilgileniyor musun Hawaii'de emlak? Bu yılki en sıcak Hawaii emlak trendlerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu yılki en sıcak Hawaii emlak trendlerini öğrenmek için okumaya devam edin.

2017 Hawaii trendlerinde gayrimenkul

1. Pazar ısınıyor

Hawaii yol göstermek ev satışları ve vade değerleri açısından.

Hawaii yerlileri yeni şehirlere taşınıyor, büyüyor ya da küçülüyor, anakaradan alıcılar ise adaya tam zamanlı taşınıyor ya da mevsimlik bir dinlence evi güvence altına alıyor.

Daha sağlam bir iktisat yardımıyla talep artmaya devam edecek. Uzmanlar, daha çok insanoğlunun bilhassa Büyük Ada ve Maui'ye yöneleceğine inanıyor.

Maui'nin açık hava meraklıları ve yaşamak için rahat, aile dostu bir yer arayanlar için muhteşem olduğu söyleniyor.

2. Müstakil ev ve apartman dairesi satışları artmaya devam edecek

2016 senesinde Oahu'daki müstakil evlerin medyan satış fiyatı üstün dereceli seviyeye ulaştı, Haziran ayında 760.000 $ 'a ulaştı. Ayrıca, konut satışları 2015'teki 5.028 adede kıyasla yüzde 8.4 artışla 5.449 adede terfi etti.

Kauai'de 2016 senesinde 568 müstakil ev satışı varken, 2015 senesinde satılan birimlere gore kat mülkiyeti satışlarında yüzde 1 artış oldu.

Big Island'da geçen yıl satılan 2.297 müstakil ev vardı ve apartman satışları 2016'da yüzde 6,6 artışla 707 satışa çıktı.

Yerel pazar uzmanları Bu eğilimin 2017'de kuvvetli olmaya devam edeceğine inanmak için iyi nedenler var.

3. Oahu'da lüks gayrimenkul satışları arttı

Hawaii'de emlak söz mevzusu olduğunda, kuvvetli satışlar gören yalnız tek aileli evler ve apartman daireleri değil.

Oahu'da toplam 35 lüks ev 2016'da satılan rakamın iki katı olan Ocak 2017'de satıldı. Bunlardan 16 lüks mülk, 1,5 milyon ila 1,9 milyon dolar fiyat aralığında, 12'si 2 milyon ila 2,9 milyon dolar içinde, 3'ü ise 3 milyon dolarlık fiyat aralığında satıldı. 3,9 milyon dolar fiyat aralığında ve dördü 5 milyon dolar ve üstü fiyat aralığındaydı.

Ocak ayının sonunda emanette bulunan lüks konut sayısıyla beraber 2017'nin önümüzdeki aylarında kuvvetli satışların devam etmesi planlanıyor.

4. İpotek faiz oranları yükseliyor.

Federal Biriki, geçen Aralık 2016'da ipotek faiz oranlarını çeyrek puan artırdı. 30 senelik durağan(durgun) oranlı bir kredi için yüzde 3,5'ten yüzde 4,25'e, ipotek oranları arttı.

Ne anlama geliyor? Fiyatların düşüp düşmeyeceğini görmek istiyorsanız, hala fırsatınız varken acil edip düşük bir oranla kilitlenmek isteyebilirsiniz.

5. Küçültme mi, doğru boyutlandırma mı?

Honolulu kent merkezinde, daha çok çift apartman dairelerini tercih ediyor ve daha büyük evlerini satıyor. Doğru boyutlandırmanın, evlatları büyüyüp kümeste uçan çiftler için mükemmel bir seçenek olduğu söyleniyor.

Şu anda kuvvetli olan pazar ile satış yapmak için iyi bir vakit. Artı, kent merkezinde ve Chinatown bölgesinde yürüyüş ve bisiklet şeklinde birçok aktivite var, patlayan yiyecek ve sanat sahnesinden bahsetmeye gerek yok.

Hawaii'de emlak hakkında daha çok bilgiye mi ihtiyacınız var?

Nereye bakacağımızı biliyoruz. Şu anda Hawaii'de sıcak bir mülk kapmak ya da gelecekte size uygun bir şey için alışveriş yapmak istiyor olun, sizi oraya götürmek için BHHS'ye güvenebilirsiniz.

BHHS Hawaii Mobil Uygulamasını şuradan indirin: Google Oyun ya da Apple App Store, ya da onların Bize Ulaşın şimdi satışta olan açık ev mülklerini görmek için sayfa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir