Anıları Yakalamak için Gezi Günlüğü Uygulaması Iyi mi Kullanılır

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Anıları Yakalamak için Gezi Günlüğü Uygulaması Iyi mi Kullanılır

Anıları Yakalamak için Gezi Günlüğü Uygulaması Iyi mi Kullanılır

Anıları Yakalamak için Gezi Günlüğü Uygulaması Iyi mi Kullanılır

Tatilinizi anımsanacak bir yer haline getirmek istiyorsanız, bazı anıları bir araya getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz.

Aile gezisinin bu fotoğrafları ve videoları, bazı mükemmel zamanları anımsamak ve başkalarıyla paylaşmak için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bunu yapmanın en iyi yollarından biri gezi günlüğü uygulamasıdır.

Bu şekilde bir uygulama, tüm bu dinlence anılarını saklamak için şık çanlara ve ıslıklara haiz olmanızı elde edecektir.

Bunu hafızamızda tutarak, bu uygulamaları kullanma hakkında daha fazlasını keşfedelim.

# 1: En İyi Gezi Günlüğü Uygulamasını Bulun

Bir gezi günlüğü uygulaması kullanmanın güzelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz fazlaca şey olmasıdır.

Onları kullanmaya adım atmak istediğinizde, ihtiyacınız olan özelliklere haiz olanların bir listesini çıkarın.

Mesela, Google Trips seyahatinizi planlamanıza, doğru notlar tutmanıza ve gezi planınızı kaydetmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Google teknolojisine bağlı olduğundan, oteller, yiyecek yenecek bölgeler, görülecek ve yapılacak şeyler ve trafik düzenleri hakkında da güncel bilgilere haiz olacaksınız.

Tahmin edebileceğiniz benzer biçimde, birden fazla eyalette bir yolculuğa çıkmayı planlarken bu, cebinizde olması muhteşem.

Vasıta kiralamanız gerekiyorsa Turo bu mevzuda mükemmel. Araçlarını kiralama için ödünç veren üçüncü kişi vasıta sahiplerine doğru yönlendirirler.

Mile IQ, her sürdüğünüzde kilometrenizi otomatikman kaydettiği için saklamak için mükemmel bir gezi günlüğü uygulamasıdır. Ticari kamyon şoförü benzer biçimde bir yaşam için otomobil kullanıyorsanız, bu uygulamaya haiz olmak bilhassa önemlidir.

Bu uygulama, alabilmeniz için milleri kaydeder devlet geri ödemesi. Bu özelliği aşağıdaki benzer biçimde bir uygulama ile birleştirin: Comfreight kamyoncu yük panolarıve ek olarak nakliye işlerini sorunsuz bir halde bulabileceksiniz.

# 2: Durağan(durgun) Disk Alanınızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Hareket halindeyken bir gezi günlüğü uygulaması kullanmayı planlıyorsanız, en iyisi bunun için telefonunuzda yer açmanızdır.

Yalnızca öğeleri silmek yerine, büyük bir SD kart eklemeniz en iyisidir. Fotoğraflar ve video dosyaları fazlaca büyük olabilir, bu yüzden asla telefonunuzun yerleşik durağan(durgun) sürücüsüne güvenmeyin.

Telefonunuzu vergilendirme mevzusunda asla endişelenmemek için bulut depolamayla senkronize etmek de zamanınıza değebilir. Instagram benzer biçimde uygulamalar, fotoğraf ve video dosyalarını gönderdikten sonrasında telefonunuzda meblağ, böylece kopyalarınız olduğunda dağınıklığı da ortadan kaldırabilirsiniz.

# 3: Hazırlıklı ve Ücretli Olun

Son olarak, yapabileceğiniz en iyi şey, bazı şarj cihazlarını ve adaptörleri daima elinizin altında bulundurmaktır.

En güzel gezi anıları ve detayları, piliniz bitmek üzereyse kaybolacaktır. Günümüzün akıllı telefonları deli oranda veri kullanıyor, bu yüzden bu süreçler ne vakit tüketilirse kullanılabilecek bir yedek şarj aletine haiz olmayı kendinize borçlusunuz.

Yurtdışına gezi ederken bile, sizi oyunda tutan taşınabilir şarj cihazları getirin. İsteyeceğiniz son şey, telefonunuzun hayatını kaybetmesine izin verdiğiniz için İtalya'nın kırsal alanlarının fotoğraflarını kaçırmaktır.

Hangi gezi günlüğü uygulamalarını kullanıyorsunuz? Aşağıda bizlere bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir