Havaalanında Süre Öldürmenin 5 Kolay Yolu

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Havaalanında Süre Öldürmenin 5 Kolay Yolu

Havaalanında Süre Öldürmenin 5 Kolay Yolu

Layovers'ta Ölmek ?: Havaalanında Süre Öldürmenin 5 Kolay Yolu

3,5 milyar insan uçaklara binin ve her yıl yurt içinde yada yurt haricinde gezi edin.

Uçma sebepleri çeşitlidir ve tatile gitmek, aileyi görmek, iş için gezi etmek ve aradaki her şeyi ihtiva eder.

Uçan insanoğlu ve bunu yapma sebepleri kökten değişik olsa da, bir uçağa adım atan her insanın evrensel olarak paylaşmış olduğu bir özellik var …

Duruşlardan nefret ederler.

Gecikmeler insanlığın belasıdır. En fena zamanlarda, bağlantıları ve fırsatları kaçırmanıza niçin olurlar. En iyi zamanlarda, dayanılmaz boyutlarda can sıkıntısı yaratırlar.

Ekibimiz, bir sonraki aktarımınızı birazcık daha tolere edilebilir hale getirmeye destek olmak için aşağıda, inişiniz ile bir sonraki uçuşunuzun kalkmaya başlaması içinde vakit geçirebileceğiniz 5 sağlam yolu sizinle paylaşıyor.

1. Düşündüğünüzü Gösteren Kesintisiz İzle

Havaalanınızda WiFi var ise (yoksa tanrı size yardım etsin) ve bir Netflix aboneliğiniz var ise (yoksa size tanrı yardım eder) bir konaklama esnasında vakit öldürmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri o şovu arkadan izlemektir. açmayı düşünüyorsun.

Biliyor musun, tüm arkadaşlarının sana söylediği birinin iyi bulunduğunu fakat kısmen unutkanlıktan ve kısmen de meydan okumadan izlemeyi asla başaramadın mı?

Uzun bir bekleme süresi, birkaç kısmı parçalamak için size fazlasıyla vakit kazandırmalıdır.

2. İçecek

Bu tavsiye hepimiz için olmayabilir, sadece iyi bir birayı, bir kadeh şarabı yada kokteyli sevenler için, havalimanında kalışlar birkaçını geri atmak için mükemmel bir bahane olabilir.

Havaalanı spor barlarına gitmeyi, bir bira içmeyi ve siparişimizi bir tv setinin önünde 4 saatten fazla oyalanmak için bahane olarak kullanmayı seviyoruz.

Ne vakit garsonun seni kovacağını düşünürsen, bir tur daha sipariş et.

3. Vitrin

Varlıklı insanoğlu, havalimanlarında zaman geçirmek için alışverişe bayılırlar.

Zenginseniz mükemmel! Alışverişe çıkın.

Varlıklı değilseniz, mükemmel! Pencere mağazası!

Dikkat: Havalimanlarının muslukta haiz olduğu tüm havalı parfümleri, boyun yastıklarındaki gelişimleri ve dergileri denetlemek, ara sıra ani satın almaya yol açabilir. Satın almadan internette gezinebilme mevzusunda ihtiyatlıysanız, güvenli gizleme için kredi kartınızı bir gezi arkadaşına vermeyi deneyin.

4. Para Kazanın

İnsanlar bu kadar erteleyiciler olmasaydı, havalimanında duraklamalara bayılırdık zira bizlere çalışmak ve para kazanmak için bol miktarda vakit verirlerdi! Sorun şu ki, çalışmak zorunda duymak iğrenç …

Gene de, bir havalimanında 5 saatiniz var ise, vakit öldürmektense bu tarz şeyleri üretken olmak için kullanmanızın daha iyi bulunduğunu söylemek zorundayız.

Üretkenlik bizim için olmasıyla birlikte sizin için de kirliyse, mobil cihazınızdan casino slotları oynayın ve para kazanıyormuş şeklinde yapın… Bu neredeyse iyi bir vakit kullanımı, değil mi?

5. Geleceğiniz için Hedefler Belirleyin

Gelecekte zamanımızı iyi mi daha iyi kullanabileceğimize dair hedefler belirleyerek vakit öldürmeyi seviyoruz… Bu bir karşıtlık şeklinde görünüyorsa, muhtemelen olabileceği içindir.

Bir Havaalanında Süre Öldürmenin Kolay Yollarını Tamamlama

İşte aldın. Havaalanında vakit öldürmenin 5 sağlam yolu.

Önerilerimizden hiçbiri sizin için işe yaramazsa, daima ArticleCity'deki mükemmel içeriğimize göz atarak vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz… Bunu yapmış olursanız sizi kesinlikle yargılamayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir