Bayanlar için En İyi 10 Gezi Aksesuarı

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Bayanlar için En İyi 10 Gezi Aksesuarı

Bayanlar için En İyi 10 Gezi Aksesuarı

Bayanlar için En İyi 10 Gezi Aksesuarı

Gezi endüstrisinin patlaması, tüm biçim, boyut ve kullanımdaki gezi aksesuarlarında bir patlama yaşanmasının yolunu açtı.

Aslen, gezi için kendinizi yapmaya ulaşınca, seçim miktarı neredeyse ezici.

Bir gezi ve serüven markasından diğerine, bunu kim daha iyi yapıyor ve nereden başlıyorsunuz?

Sadece günümüz dünyasında, nihai gezi takıları seti rahatlık, ağırlık ve stile odaklanmıştır. Hafifçe ve kompakt bir halde gezi etmek devamlı gitmenin en kolay yoludur, bilhassa de maceraperest yada çalışan bir gezginseniz.

Bu blogda, dünya turu esnasında her şeyi hem rahat hem de şık tutmak isteyen bayanlar için en iyi 10 gezi aksesuarını vurguluyoruz!

Bayanlar İçin En İyi 10 Gezi Aksesuarımız

Gezi takıları söz mevzusu olduğunda, paranızı harcamanızı önerdiğimiz üç ana kategori vardır:

  1. Valiz
  2. Elektronik
  3. Tayyare konforları

Dünya çapındaki bir sonraki atlamanız için göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan 10 temel öğeyi toparladık.

1. Fosil Crossbody Çanta

Bu, bayanlar için son aşama kullanışlı ve şık olarak ikiye katlanan gezi aksesuarlarından biridir.

Fosil Crossbody el çantası şehirde, gündüzleri manzaralar içinde ve hatta temel gereksinimler için ufak bir tayyare çantası olarak dışarıda bir gece geçirmek için idealdir.

Çanta, her ikisi de bir cep telefonuna sığacak kadar büyük iki cebe, standart boy cüzdan, birkaç makyaj malzemesi ve ufak bir saç fırçasına haizdir.

Ek olarak, tertipli olarak kullanılan kartları, biniş kartlarını yada pasaportları yerleştirmek için ideal olan kullanışlı bir dış fermuar ihtiva eder.

2. Bir Apple iPad

Bir iPad'in rahatlığı anlatmaya bile gerek yok. Uçakta, kafelere, sahile ve hatta yatağa götürün ve gerektiğinde e-postalarınızı deneyin.

Küçüklerle gezi ediyorsanız, çocuklar için eğlence olarak ikiye katlanabileceği için kullanışlı bir gezi şarttır.

Tek yapmanız ihtiyaç duyulan, saatlerce eğlendirmek için bir takım oyun, film ve şovu evvelde yüklemek.

Dinlence fotoğraflarını bir Apple iPhone'dan iPad'inize yükleyin, incelemeler ve tavsiyeler için internette gezinin ve hatta Skype'ı arayın!

3. Çift USB Şarj Bağlantı Noktası

Seyahatleriniz süresince kafi USB şarj noktası olamayacağını varsaymak devamlı daha iyidir.

Bu yüzden çift USB şarj noktası, bayanlar için en iyi gezi aksesuarlarından biridir.

Başka herhangi bir ülkedeki çift USB şarj aleti da size oldukça pahalıya mal olabilir, bu yüzden paranızdan tutum edin ve seyahatlerinize başlamadan ilkin bir tane satın alın!

Bu çift USB şarj cihazları, havaalanlarında, uzun yolculuklarda ve hatta uzun mesafeli uçuşlarda takılırken aynı anda birden fazla aleti şarj etmek için idealdir.

4. Vivitar Güç Bankası

Güç bankaları yaşamımız süresince neredeydi, değil mi? Çift USB şarj aletinin yanı sıra en iyi gezi arkadaşı, güç bankası olmalıdır.

Telefonunuzun yada kameranızın keşifle geçen bir günün ortasında ölmek suretiyle bulunduğunu keşfetmekten daha fena olması imkansız.

Vivitar Güç Bankası tek seferde bir değil iki aleti şarj edebilir ve hızı iki katına çıkarabilir!

İnce boyutu, bir günlük çantada, el bagajınızda ve hatta bir ceket cebinde saklamayı kolaylaştırır!

5. Kaşmir Eşarp

Bayanlar için en rahat ve şık gezi aksesuarlarından bir diğeri de kaşmir eşarp olmalı.

Kaşmir, uzun ve soğuk uçuşlarda, soğuk havalimanlarında ve kent dışındaki taze akşamlarda giymek için lüks ve rahat bir aksesuar sağlar.

Seyahatleriniz esnasında bir yakarma yerine girmeniz gerekiyorsa ve örtbas etmeniz gerekiyorsa, kaşmir atkınızı omuzlarınızın etrafına sarın.

Kaşmir bir atkı ile hem konfor hem de yoldam açısından muhteşem gezi aksesuarına haiz olmuş olursunuz.

6. Voyage Gezi Yastığı ve Göz Maskesi

Bu benzersiz gezi aksesuarı, hem boyun yastığı hem de göz maskesi olarak ikiye katlanır ve uykunun öncelikli olduğu uzun mesafeli uçuşlar için idealdir.

Tipik olarak, Voyage 2'si 1 Arada Gezi Yastığı, averaj gezi yastığınızdan fazlaca daha küçüktür ve nereye koyduğunuza bakılırsa birazcık daha fazlaca yönlülük sağlar.

7. Bose Noise Önleyici Kulaklık

Şimdi, bunlar gezi aksesuarı yelpazesinin daha pahalı ucunda olabilir, sadece saf yalnızlık uçuşunuzda bu kulaklıklar sizin biletinizdir.

Bunlardan bir çiftine yatırım yapın yada bir takım muhteşem kaliteli kulaklık satın alın Kulaklıklar nihai gürültü ve ses yönetimi aksesuarı için.

8. Bir Ricardo Bavul

Ağır sırt çantalarını taşıma çağını geçtiyseniz, son aşama dayanıklı ve fazlaca şık Ricardo marka valiz mükemmel bir bagaj seçeneğidir.

Sert kenarlı, dönen bavul da son aşama hafifçe, oldukça genişletilebilir ve sağlamdır.

Bagajınız ile sıkıntılı taşıma mevzusunda endişelenmenize gerek yok, Ricardo valizi dayanıklılığıyla ünlüdür ve bir takım ağır darbeye katlanabilir.

Bu bavul yatırıma kıymet ve sizi senelerce seyahatlerinize götürecek.

9. Osprey Packs Pixel Port Daypack

Bu, arkadaşlarınızla yada çocuklarla şehri keşfetmekle ilgili uçuşlarda ve günlerde kompakt kabin bagajı için ideal günlük çantadır.

Bu Osprey Pixel Port Sırt Çantası, tamamen yünle kaplanmıştır, bundan dolayı dizüstü bilgisayarlar, iPad'ler ve kameralar benzer biçimde duyarlı öğeleri saklamak için mükemmeldir.

Ek olarak, potansiyel toplama cepleri durumunda kıymetli eşyalarınızı gözden uzak bir yerde saklamak için muhteşem olan, gizlice gizlenmiş bir takım kullanışlı fermuar ihtiva eder.

10. Bir Moleskine Kent Not Defteri

Gezi söz mevzusu olduğunda daha fazlaca bir Kendin Yap planlayıcısıysanız, bu Moleskin City Not Defteri mükemmel bir gezi arkadaşıdır.

Bu, dünyadaki neredeyse tüm büyük şehirler için nihai DIY rehber kitabıdır.

Her not defterinde ziyaret ettiğiniz şehrin bir haritası bulunurken, konaklamanız esnasında ziyaret etmek, yiyecek yiyecek ve keşfetmek istediğiniz bölgeleri not almanız için bir takım boş sayfa sunar.

Moleskin City Notebook'un Paris, New York, Milan, Londra ve daha fazlası benzer biçimde popüler şehirleri kapsayan ortalama 20 yada daha çok sürümü vardır.

İşletmenizin İhtiyaç Duyduğu İçeriği Alın

İşletmenizin pazarlama içeriğine yönelik nihai platform için Article City'ye dönün.

İşletmeniz için uzmanlıkla planlanmış, yazılmış ve kusursuz bir halde entegre edilmiş içerik arıyorsanız, Article City'deki ekibimiz en iyinin en iyisini sunar.

İçerik stratejisi, dijital pazarlama ve yazma sunuyoruz, daha fazlası için Article City'i ziyaret ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir