Kansas City'de Sıkıldığında Ne Yapmalı

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Kansas City'de Sıkıldığında Ne Yapmalı

Kansas City'de Sıkıldığında Ne Yapmalı

Kansas City'de Sıkıldığında Ne Yapmalı?

Missouri'de şundan fazlası olabilir: 27 milyon dönüm sınırları içinde ziraat arazisi var fakat bu uykulu bir ziraat durumu olduğu anlamına gelmiyor. İyi hazırlanmış olanlar, Show-Me eyaletinde ve Kansas City'deki bu etkinliklerin çoğunda bolca oranda eğlence bulacaktır.

Kısaca, mangalların günün lezzeti olduğu bir yere bir seyahat planlıyorsanız, muhtemelen doyduktan sonrasında Kansas City'de ne yapacağınızı merak ediyorsunuzdur.

Seyahatinizi evvel planlayın ve kaldığınız süre süresince asla bunaltan bir an yaşamayacaksınız.

Country Club Plaza

"The Plaza" da durmadan Kansas City'ye hiçbir seyahat tamamlanmış sayılmaz. Burada arzu ettiğiniz şeklinde alışveriş yapabilir, bir şeyler yemenin tadını çıkarabilir yada sitedeki öteki ilgi çekici yerlerden birine katılabilirsiniz.

Country Club Plaza'da görülecek ve yapılacak en iyi şeylerden bazıları şunlardır:

 • Heykeller, duvar resimleri ve mozaikler içeren güzel çeşmeler ve klasik Avrupa mimarisi
 • Noel zamanında parlak ışıklar ve süslemeler
 • Bir otomobil yolculuğuna çıkın
 • Brush Creek'te bir gondol şamandırasına binin
 • The Dog Bakery'den en iyi dostunuz için bazı ikramlar alın

Country Club Plaza inşa edildiğinde zamanının seneler önündeydi ve ilk dünyadaki banliyö alışveriş merkezi otomobilleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Yerinde 173 mağaza içinde devamlı fanatik duracak, satın alacak yada yiyecek bir şeyler bulacaksınız.

Zamanı ve Sanatı Seviyorsanız Kansas City'de Ne Yapmalı?

Kansas City, keşfedilecek düzinelerce ekranla kültürel açıdan eğimli olanlar için bir zevktir. Bunlar şehirdeki en iyi müzelerden bazıları:

 • Amerikan Caz Müzesi
 • Ulusal Birinci Dünya Savaşı Müzesi ve Anıtı
 • Nelson-Atkins Sanat Müzesi
 • Ulusal Oyuncak ve Minyatür Müzesi
 • Kemper Modern Sanat Müzesi
 • Negro Leagues Beyzbol Müzesi
 • Arabistan Vapur Müzesi

Tamamen değişik bir şey için, Leila’nın Saç Sanatı Müzesi, dünyanın tek insan saçından yapılmış sanat ve takı koleksiyonuna haizdir!

İlk Cuma günleri burada da canlı müziğin, sanat sergilerinin, satıcıların ve yiyecek kamyonlarının beklediği Kansas City kent merkezine bir tramvay yolculuğu ile olur.

Oyuna Katılın

Kauffman Beyzbol Stadyumu, Kansas City silüetinde göze çarpan bir özellik ve binlerce City Royals hayranı içinde bir maç seyretmek için mükemmel bir yer.

Ziyaretiniz esnasında ıslık çalabileceğiniz oldukça sayıda yer, hatıralar için bir Ekip Mağazası ve mini golf ve çocuk oyun alanı şeklinde kapsamlı açık alan etkinlikleri bulacaksınız.

Ekip şehirde olmadığında, evlatların eğlenmesi için etkileşimli vizyonun bulunmuş olduğu bir stadyum turunda bu ikonik mekan hakkında daha çok informasyon edinebilirsiniz.

Bir Su Parkı'nı ziyaret edin

Niagara Şelaleleri'nden aşağı kaymanın iyi mi bir şey bulunduğunu merak ettiyseniz, bu sizin şansınız. Kansas City’deki Schlitterbahn su parkında bulunan Verruckt, şelalelerden 1 fit daha uzun olan 160 fitten daha uzun.

Kansas City'nin en meşhur olduğu şeylerden biri de bu. Daha fazla oku Dünyanın en yüksek slaytı hakkında ve bunu yapmak için gerekenlere haiz olup olmadığınızı öğrenin.

Bu parktaki öteki heyecanlar içinde Boogie Bahn, Sky Coaster ve Master Blaster Water Coaster bulunmaktadır. Daha azca yürekli olanlar, dere süresince yumuşak tüp gezintilerine yada daha basit su parkı maceralarına yapışabilir.

Müzik Sahnesine Göz Atın

Kansas City devamlı bir müzikal yaratım merkezi olmuştur ve caz ve blues trendi şehirdeki birçok görkemli mekanda devam etmektedir.

Ek olarak, birçok meşhur grup, Denver ve öteki seyahat yerlerine seyahatlerini Kansas City'deki bir şovla keser. Ziyaretiniz esnasında kasabada kimlerin bulunduğunu görmek için Riot Room, Uptown Theatre, Arvest Bank Theatre ve Knuckleheads programlarına bir göz atın.

Mahalli yeteneklerin tadına bakmak için Merritt ile Records'a gidin ve burada neredeyse haftanın her gecesi sahnede birini bulacaksınız.

The Crown Center

Bu devasa avm bir avmsinden daha fazlasıdır, hem de eğlence ve eğlence fırsatlarıyla da doludur. Bu en iyi çekicilik merkezine bir geziye çıktığınızda, aşağıdakiler şeklinde bir takım büyüleyici şey keşfedeceksiniz:

 • Canlı gösteriler için Coterie ve MTH Tiyatrosu
 • Legoland Discovery Center
 • Sea Life Akvaryum
 • Hallmark Kartları Ziyaretçi Merkezi
 • Sanat etkinlikleri için kaleydoskop

Normal olarak, karmaşık süresince hususi mağazalarda ve butiklerde perakende satış kaşıntınızı kazıtmak için birçok fırsat bulacaksınız.

Kansas City Hayvanat Bahçesi

Her hayvansever için bir şeyler bulunan bu yoğun destinasyonda Doğa Ana ile bir buluşma yapın. Gergedanlar, kaplumbağalar ve penguenlerle yakından tanışabilir yada Stingray Körfezi sakinleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Öteki günlük gösteriler içinde uçan kuşlar ve Iguanalar, keçiler ve kuşlar şeklinde hayvanat bahçelerinde eğitilmiş Hayvan Elçileri tarafınca meydana getirilen görünümler içeriyor. Kansas City Hayvanat Bahçesi'nde karşılaşacağınız garip yaratıklardan bazıları içinde çitalar, orangutanlar, Afrika Boyalı Köpekleri ve nesli tükenmekte olan Amur leoparı sayılabilir.

Ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için, hayvan bakıcısı görüşmelerini yada rehberli bir golf otomobili ya da tüm gezinsel yerlerin bulunmuş olduğu yürüyüş turuna çıkma şansını kaçırmayın.

Eğlence Dünyaları

Worlds of Fun'daki 235 dönümlük sürüş ve kaydırak içinde saçınızı patlatacak bir şey bulmanız kaçınılmaz. Bu en iyi Kansas City çekicilik merkezi, dünyanın en uzun mat yarış su kaydırağı, coşku verici hız trenleri, roket gezintileri ve daha pek oldukça şeye haizdir.

Oceans of Fun'da devasa su kaydıraklarından aşağı inebilir, havuza dalabilir yada 720 ft. Tembel Dere. Her yaş için tertipli gösterilerin ve eğlencenin yanı sıra oldukça sayıda çocuk dostu geziler de var.

Can Sıkıntısının Seni Yenmesine İzin Verme

İster Kansas City'de ne yapacağınızı merak ediyor olun, ister Körfez bölgesinde bir konaklama planlıyor olun, web sitemizde düşünmek için bolca oranda yiyecek bulacaksınız.

Göz atın bizim seyahat sayfaları şu anda nerede olursanız olun yapılacak ve görülecek şeyler hakkında daha çok informasyon için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir