Londra Gezinizde Yapmanız Ihtiyaç duyulan 5 İlginç Şey

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Londra Gezinizde Yapmanız Ihtiyaç duyulan 5 İlginç Şey

Londra Gezinizde Yapmanız Ihtiyaç duyulan 5 İlginç Şey

Londra Gezinizde Yapmanız Ihtiyaç duyulan 5 İlginç Şey

Londra şeklinde gezgin trafiğinin yoğun olduğu bir şehirde, kimi zaman bölgenin sunmuş olduğu en iyi deneyimler, alışılmışın haricinde.

Londra'da yapılacak en garip şeylere dair bu içeriden ipuçları ile seyahatlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve peşinden deneyimlerinizi dünyayla paylaşın!

Bir sonraki Londra seyahatinizde bu 5 mükemmel durağa göz atın:

Tanrı'nın Kendi Hurdalığını Ziyaret Edin

Bu ufak gömü, tüm Avrupa'daki en büyük vintage ve neon tabela koleksiyonuna haizdir.

Tanrı'nın Kendi Hurdalığı sanatçı Chris Bracey'nin buluşu. Bracy, "Neon Adam" olarak bilinir ve son 37 yılda bir tarikat benzeri bir takipçi kitlesi edinmiştir.

Junkyard'da sergilenen sanat eseri, eski film dekorları, retro gösterimler, sirk aydınlatması ve kurtarılmış eski neonlardan oluşan yeni ve kullanılmış neon tabelalara haizdir.

Big Ben'e tırmanın

Zirveye ulaşmak için 334 adımla, her insanın içsel fitness tutkunu, bu geleneksel olmayan antrenmanı bir görünüm eşliğinde yapmaktan inanılmaz derecede memnun olacak.

Saat zilinin bulunmuş olduğu Elizabeth Kulesi'nin tepesine ulaştığınızda, Westminster Köprüsü'nün ve çevresinin güzel bir manzarasını görmüş olacaksınız.

Bu, bir çok insanoğlunun bilincinde olmadığı güzel bir görünüm elde etmenin ucuz ve keyifli bir yoludur!

Scandal London'da Gece Yaşamının Keyfini Çıkarın

Skandal Kulübü Londra Londra'nın sunmuş olduğu gece yaşamını deneyimlemenin havalı ve seksi bir yolu.

Kulüp, Londra'daki Mayfair'in şıklığını Amsterdam'ın Red Light District'in oldukça keyifsiz titreşimleriyle birleştiriyor.

Püsküllü perdeli bir giriş, geniş bir VIP alanı ve kabare seçimi dansçılar ile tamamlanmış batık bir dans pisti şeklinde özellikler, uyumlu bir çöküş atmosferi bir araya getiriyor.

House of Dreams'e sapma

Sanatın alışılmadık bir başka sergisi olan House of Dreams, ev çapında geri dönüştürülmüş ve tekrardan kullanıma dönüştürülmüş ürünlerden oluşan bir mozaik içeren sanatçı Stephen Wright'ın evi.

Wright, sahnede 30 yılı aşkın deneyime haiz bir sanatçı ve tekstil tasarımcısıdır ve 90'lardan beri kendi ufak Düşler Evi'ni yaratmaktadır.

Evin birinci katının tamamı, bahçe ve dış kısım, yavaş yavaş, mevcut her santim duvar, zemin ve tavan alanı sanatla kaplı devasa bir heykele dönüştürüldü.

Ev yılda bir tek birkaç gün halka açıktır, bundan dolayı seyahatinizi buna bakılırsa planlayın. Bu kaçırmak isteyeceğiniz bir yer değil.

Sihri Platform 9 3/4'te Yaşayın

Haiz olan Harry Potter serisi on milyonlarca hayran dünyanın her yerinden, kısmen Londra'da oynanıyor. Bu, milyonlarca hayranın biriyseniz, bu sizin birazcık fanteziyi yaşama şansınız olduğu anlamına gelir.

King's Cross istasyonunda meşhur Platform 9 3/4'ü ziyaret ederek nerdy tarafınızın oynamasına izin verin ve Harry ve arkadaşlarının yapmış olduğu sihri birazcık deneyimleyin.

Londra'da Yapılacak Oldukca Garip Şey Var!

Bir sonraki seyahatinizi kitaplardan biri yapmak için Londra'da yapılacak bu garip şeylerle ilgili içeriden informasyon birikiminizi kullanın.

Listenizin başlangıcında hangi durak var?

Yorum yapın ve bizlere bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir