Gezi Giysilerinizi Zekice Seçmenize Destek Olacak 5 İpucu

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Gezi Giysilerinizi Zekice Seçmenize Destek Olacak 5 İpucu

Gezi Giysilerinizi Zekice Seçmenize Destek Olacak 5 İpucu

Gezi Giysilerinizi Zekice Seçmenize Destek Olacak 5 İpucu

Dünya değiştikçe, yola çıkma yada gökyüzüne çıkma dürtüsü artmaya devam ediyor ve iyi bir sebep için.

Negatif haberlerin ve toplumsal medya gönderilerinin akışıyla, sizden değişik olan insanlarla hiçbir ortak noktanızın olmadığını duymak kolaydır. Gezi bu bakış açısını değiştirir ve size başka türlü deneyimleyemeyeceğiniz bir yer ve kültürü görme fırsatı verir.

Elbet, yeni bir yere gitmeden ilkin, gezi etmenin en zor yönlerinden biriyle yüzleşmelisiniz: paketlemek!

Doğru gezi giysilerini paketlemek zor olabilir. Fazlaca fazla şey getirmek ve valizinizi aşağı indirmek istemezsiniz, sadece bununla birlikte oldukca azca şey getirmek ve hazırlıksız görünmek de istemezsiniz.

Aşağıda, yeni varış noktanıza doğru gezi giysilerini taşımanıza destek olacak beş paketleme ipucunu paylaşıyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

1. Hava Durumunu Düşünün

Moda günlük yaşamınızda sizin için mühim olabilir, sadece gezi giysilerini düşündüğünüzde rahatlık oldukca önemlidir.

Yeni bir yer keşfetmek için etrafta dolanacaksınız, bundan dolayı elementlere uygun giysileri yanınıza almak isteyeceksiniz. Yolculuğunuz esnasında havanın iyi mi olacağı mevzusunda evvel birazcık araştırma yapın.

Tahmin ne derse desin getirilecek bir unsur? Her ihtimale karşı hafifçe bir yağmurluk.

2. Sağlam Giysiler Getirin

Uzun bir yolculukta isteyeceğiniz son şey, kuru temizlemeciye götürmeden ilkin yalnızca bir kez giyebileceğiniz kırılgan bir üründür. Pahalı eşyalar ve meraklısı malzemeler evde bırakılması daha iyidir.

Bunun yerine, yıkamadan birkaç kez giyebileceğini bildiğin ve eve gittiğinde temizlemesi kolay olan giyim eşyalarını tercih et.

3. Gardırop Yenilemesi Yapın

Yaklaşan bir gezi için heyecanlanmanın en iyi yollarından biri, gideceğiniz yere vardığınızda çıkacak yeni giysiler ve aksesuarlar satın almaktır.

Makul bir alışveriş bütçesi belirleyin ve dinlence yerinize uygun yeni çıkan ürünler aramaya başlayın. Benzer biçimde bir site https://www.kledingafterpay.nl/ bakmak için iyi bir yer bundan dolayı dizüstü bilgisayar çantalarından blazerlere ve kolyelere kadar her şeyi makul bir fiyata sunuyorlar.

4. Kültürü Düşünün

Yeni bir kültürü keşfetmek için bir yere gezi ediyorsanız, mahalli geleneklere saygılı olduğunuzdan güvenli olmak istersiniz. Stiller ve giyim kuralları dünyanın her yerinde aynı değildir ve bu bilmenizde fayda olan bir şeydir.

Değişik bölgeler için uygun giysisi bulmak için birçok çevrimiçi kaynak var, bu yüzden evvel birazcık araştırma yapın.

5. Bir Renk Şeması Seçin

Her şeyi bir kabin çantasına sığdırmaktan endişeleniyorsanız, bir renk şeması seçmeniz yararlı olabilir. Mesela beyaz ve siyah devamlı klasiktir. Ya da birazcık daha yürekli olmak ve neon renkleri paketlemek isteyebilirsiniz.

Neyi seçerseniz seçin, tüm giysilerinizi ve aksesuarlarınızı bu renk düzeniyle eşleştirmek, yerden tutum etmenize destek olabilir.

Gezi Giysilerini Yapmaya Adım atmak İçin Okuyun?

Bir sonraki tatiliniz için dünyanın neresine giderseniz gidin, doğru giyim ve aksesuarlarla hazırlandığınızdan güvenli olmak istersiniz.

Bu ipuçları, ihtiyacınız olan her şeyi toplamayı hatırlamanıza destek olacaktır. Daha yararlı ipuçları için lütfen istediğiniz vakit bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir