Dinlence Profesyonellerinin Denemesi Ihtiyaç duyulan 5 Su Sporu

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Dinlence Profesyonellerinin Denemesi Ihtiyaç duyulan 5 Su Sporu

Dinlence Profesyonellerinin Denemesi Ihtiyaç duyulan 5 Su Sporu

Dinlence Profesyonellerinin Denemesi Ihtiyaç duyulan 5 Su Sporu

İş adamları her gün fazlaca çalışıyor. Şu demek oluyor ki, tatilde oynamak, sert oynamayı gerektirir!

Dokuzdan beşe kadar yaşam, sınırı olan bir coşku sunar. Tatilinizde bunu telafi eden su sporlarını seçin!

Tatilde Denenecek 5 Su Sporu

Seyahatiniz ilk olarak iş yada eğlence amaçlı olsun, birazcık eğlenceye sığmalısınız! Coşku verici bir su sporu aktivitesini denemeyi kaçırmayın!

Denenecek su sporları nedir? Aşağıdaki beş su sporları, kesinlikle ev hakkında blog yazılabilecek bir şey!

1. Wakeboarding

Sık sık su kayağı yapıyorsanız, birazcık değişik bir şey deneyin. Wakeboarding, suda snowboard yapmayı öykünmek eder.

Bir motorlu tekne, tıpkı su kayağıyla yaptığınız şeklinde size bir iple ayak basar. Sadece, bu su sporu için, iki ayağınız bir tahtaya bağlı olarak duruyorsunuz.

Bir wakeboardda kalkmak başlangıçta birazcık ergonomik gerektirir, sadece aslolan güçlük ayakta kalmaktır. Bacak gücü, denge ve çeviklik gerektirir.

Bu pano, su kayaklarından birazcık daha çok hava almanızı sağlar. Bunu zorlayıcı ve coşku verici bulacaksınız.

Dinlence eviniz var ise, bakmak isteyebilirsiniz. Satılık bokböceği tekneleri. Bu sportif lüks tekneler, bu tür bir coşku için muhteşem çalışıyor!

2. Tüplü Dalış

Tüplü dalış, dünyayı bir balık perspektifinden görmenizi sağlar. Hususi donanım ile, deniz yaşamını organik ortamlarında hakikaten gözlemlemek için daha büyük derinliklere ulaşabilir ve daha uzun süre kalabilirsiniz.

Tüm teçhizatı satın almayın ve yalnız atlayabileceğinizi düşünmeyin. Su altında nefes almak ve daha derinlere yüzmek benzersiz zorluklar yaratır. Ek olarak, bölgeyi bilmeden körü körüne dalmak sizi riske atar.

Sertifikalı bir dalış eğitmeni ile dersler alın ve en iyi edinim için bir rehber eşliğinde deniz dibini turlayın. Bazılarına göz atın en güzel dalış siteleri dünyada!

3. Kürek Sörfü

Tatilinizin birazcık daha rahatlamasını istiyorsanız, kürek sörfünü deneyin. Gene de size mükemmel bir egzersiz sağlar, sadece bu su sporu aktivitesi, kendi hızınızda gitmenizi sağlar.

Kürek tahtası için, bir sörf tahtasını çağrıştıran bir platformun üstünde durursunuz. Sadece büyük dalgalara binmek yerine, durgun suda süzülmek için bir kürek kullanabilirsiniz.

4. Uçurtma Sörfü

Bu ekstrem spor sizi bir yelkenli şeklinde rüzgarın insafına bırakıyor! Siz yalnız bir sörf tahtasında duruyorsunuz, devasa bir uçurtma yelkeni tutuyorsunuz ve rüzgarın dalgaların arasından geçmesine izin veriyorsunuz.

Sörf yapmak şeklinde, kendinizi dengelemek ve dalgalarda manevra yapmak ergonomik gerektirir. Hakkaten acil etmek istiyorsanız, havada uçmak için büyük dümenlere çarpın! Bu, önümüzdeki Pazartesi su soğutucusunda mükemmel bir söyleşi gerçekleştirecek!

5. Jet Skiing

Hiçbir deniz aracı dalgaları jet ski şeklinde yakalayamaz! Bu, bir iş gezisinde boş zamanı olan bir grup için en iyi su sporlarından biridir!

Hep beraber siteye binebilirsiniz. Sadece, dalgaları direkt vurmak ve birazcık hava yakalamak için açık suya dalın!

Ek olarak birbirinizle yarışmak ve bu geminin hızını daha yumuşak su üstünde sezmek isteyebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla nefesinizi kesebilir!

Suda Tatilin Keyfini Çıkarın

Kravatınızı gevşetin ve ofisten uzakta geçirdiğiniz dönemin tadını doğru bir halde çıkarın. Su sporları görünüm değişikliği, mükemmel bir egzersiz ve sonsuz coşku sunar.

Article City'de işinizin önemini anlıyoruz. Siz yokken içerik stratejinizle ilgilenmemize izin verin! Daha çok detay için web sitemizi ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir