Trekking Turları (Ve Vietnam'da Yapılabilecek Öteki Şeyler)

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Trekking Turları (Ve Vietnam'da Yapılabilecek Öteki Şeyler)

Trekking Turları (Ve Vietnam'da Yapılabilecek Öteki Şeyler)

Trekking Turları (Ve Vietnam'da Yapılabilecek Öteki Şeyler)

Tatile gitmeyi kim sevmez? Kendinizi dinlenmeye, gevşemeye ve öteki kültürlere kaptırabileceğiniz uzak bir yerde birkaç hafta.

Listenizin başlangıcında olmayabilecek, sadece kesinlikle olması ihtiyaç duyulan bir ülke Vietnam'dır.

Kültür, tarih ve hakikaten gevşemek için dinlendirici yerlerle dolu bir ülke, orada her insanın yapabileceği bir şey var.

Şimdi Vietnam'da yapılacak mükemmel şeylerden bazılarına bir göz atalım.

Vietnam'ı Ziyaret Ettiğinizde Kültürü Dinlenmede Nihai Deneyimleyin

Egzotik bir yeri ziyaret ettiğinizde, ne yapmak istediğinize dair bir fikriniz olması daima kullanışlıdır. Dakikalık bir gezi programına ihtiyacınız yoktur, sadece genel bir plan asla zarar vermez.

Vietnam'da yapılacak ne tür şeyler var, sorabilirsiniz?

Şimdi bir göz atalım.

Yürüyüş Turları Bu Görkemli Ülkeyi Keşfetmenize Destek Olur

Bir ülkeyi keşfetmekten daha iyi bir yol var. Manzaraya yaklaşın, temiz havaya çıkın ve bu gizli saklı mücevherin güzelliğini yaşayın. Vietnam trekking turları ülkeyi görmenin popüler bir yolu. Bununla beraber, en iyilerden bazıları toprağın şimal kesimindedir. Burada ana akım turizmi geride bırakabilir, yerlilerle evlerinde kalabilir ve gerçek Vietnam'ı deneyimleyebilirsiniz.

Harp Kalıntıları Müzesi'ni ziyaret edin

Vietnam harp müzesi, ziyaret etmek için çarpıcı ve acıklı bir yerdir. Çatışmanın acımasızlığını ve sivillerin tesirini tasvir ediyor. Kültürü seviyorsanız, bu tam size bakılırsa.

Pagoda Gezileri Rahatlatıcı Bir Kültür Deneyimi Sunar

Ülkeyi keşfetmenin, manzaraları görmenin ve Vietnam kültürü olan refah için bir düşünce edinmenin çarpıcı bir yolunu sunan, yapabileceğiniz birkaç değişik pagoda tabanlı seyahat ve günlük geziler var.

Günlük Geziler Bol miktarda Vietnam'da Yapılacak Şeylerden Asla Kısa Bulunmadığınız anlamına gelir

Görülecek ve yapılacak oldukça şey olan günlük geziler, Vietnam şeklinde bir ülkede görmeniz ihtiyaç duyulan her şeyi görmenizi sağlamanın mükemmel bir yoludur.

Mekong Deltası'nı gezmekten Halong Körfezi'ne ve hatta ülkenin kuzeyindeki Hoa Lu ve Tam Coc şeklinde bölgelere geziler. Vietnam'da yapılacak mükemmel şeylerin tükenmesi için zorlanacaksınız.

Maceracı Hissediyorsanız Mağaraları Vurun

Tatildeyken birazcık serüven yaşamak isteyenler için, Vietnam'da tam olarak aradığınızı sunan birkaç mağara var.

Dünyanın en büyük mağarası Han Son Doong'un enginliğinden Tu Lan mağaralarına kadar, dinlenebileceğiniz ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz tenha bir plaja ulaşmadan ilkin bir günlük gezinin mağaralarda yürüdüğünüzü ve yüzdüğünüzü göreceği yer.

Vietnam Dinlence Cenneti Sunuyor

İster asılı havuzda oturup dinlenmek, ormanlarda dolaşmak ve rahat bir kültürel deneyimin tadını çıkarmak isteyin, Vietnam tüm bu tarz şeyleri tek bir pakette sunan birkaç dinlence yerinden biridir.

Hem tropikal hem de ılıman hava koşullarını kapsayan, güneş, yağmur ve neme haizdir, bu yüzden Vietnam'da yapılacak şeylerin oyun planına haiz olmak, asla hazırlıksız yakalanmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Bir gizem ve yoğun maneviyat ülkesi, bu büyük ülkeye vardığınızda sizi bekleyen hususi bir şey bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir