Uçakta Daima Giymeniz Ihtiyaç duyulan 7 Mühim Şey

Güzel Orgu > Seyahat ve Tatil > Uçakta Daima Giymeniz Ihtiyaç duyulan 7 Mühim Şey

Uçakta Daima Giymeniz Ihtiyaç duyulan 7 Mühim Şey

Her Süre Uçakta Giymeniz Ihtiyaç duyulan 7 Mühim Şey

Hava yolculuğu birçok insan için yaşamın tanıdık bir parçası haline geldi. Şehirden şehre geçerken süre kazandırır, çoğu zaman keyifli ve coşku vericidir ve trafikte çarpışan bir otomobilde günler geçirmekten kesinlikle daha iyidir.

Uçakla gezi etmek de birazcık rahatsız edici olabilir. Ne de olsa, uzun bir süre süresince minimum yüz kişiyle sınırı olan bir alanda oturuyorsunuz. Bu yüzden uçuş için iyi mi giyinileceğini bilmek oldukca mühim.

Bu yazı, gideceğiniz yere uçağa binerken iyi mi giyineceğinize bir göz atıyor. Şu sebeple rahat giyinmek her şeyi değiştirebilir. Bazı yararlı gezi ipuçlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Rahat Bağcıksız Ayakkabı

Tipik bir seyyah, ayakları üstünde oldukca süre geçirir. Bu yaşamın kolay bir gerçeğidir. Uçuşta oturarak bir saat yada daha çok süre geçirecek olsanız bile, kapınızı bulmak için havaalanına gitmeniz, güvenlikten geçmeniz ve arkasından hektarlarca havaalanı terminali süresince yürümeniz gerekir. Bu yorucu bir süreç olabilir.

Bu yüzden rahat ayakkabılar giymek önemlidir. Bu, gününüzü oldukca daha keyifli hale getirecek. Bir başka iyi ipucu da güvenlik yöntemiyle yolculuğunuzu hızlandırmaya destek olacak slip-on giymektir.

Topuklu giymeyi yeğleyen bayanlar içinse, gidip onları yanınızda getirin, sadece varış noktanıza ulaştıktan sonrasında rahat ayakkabılarınızı değiştirebilmek için çantanızın içine koyun.

2. Kattan oluşan Elbise

Her insanın değişik bir dahili termostatı vardır. Bazı insanoğlu sıcak koşarken, ötekiler üşür ve kolayca üşür.

Deneyimli gezginler, kat kat giyinmenin kıymetini çabucak öğrenirler. Bu gezi ipucu, bir uçuş için oldukca hafifçe yada oldukca ağır giyinme sorununu çözer.

Ne de olsa kaç kez tişört giydin ve uçağa bindiğin an donmaya başladın? Ya da ağır bir süveter giydiniz ve bu yüzden tüm uçuş süresince bol miktarda terlediniz.

Kat kat giyinmek, uçuş süresince konfor seviyenize bakılırsa giysilerinizi ayarlamanıza olanak tanır. Uçağa bindiğinizde iyi mi giyindiğinizden bağımsız olarak, ısınırken yada soğurken ayarlamalar yapabilirsiniz. Anahtar, yanınızda hafifçe bir ceket yada hırka, hatta bir şal yada sweatshirt getirmek.

Bu tür öğeleri takması yada çıkarması kolaydır, böylece havadayken daima tamamen rahat olmuş olursunuz.

3. Nefes Alabilir Kumaşlar

Nefes alabilen kumaşlardan meydana getirilen giysiler rahat etmene destek sunar. Pamuk, ipek yada keten benzer biçimde kumaşlar, havanın ve nemin onu emmek yerine etkili bir halde geçmesine izin verir.

Bu, bilhassa oldukca terleme eğilimi olan hepimiz için oldukca önemlidir.

Nefes alabilen kumaşlar giymek vücudunuzun kuru kalmasına destek sunar ve uçuşunuzu olabildiğince keyifli hale getirir.

Bir sonraki uçuşunuz için rahat giysiler arıyorsanız, bu ürünü satın al web üstünden.

4. Kablosuz Sütyen

Sonrasında, bayanlar için rahatlık hakkında birazcık konuşalım. Kalabalık bir uçakta zaman geçirmek, bilhassa iş yada iktisat sınıfındaysanız, tam olarak en rahat durum değildir.

Konforu en üst düzeye çıkarmak için mümkün olan her yolu aramak bayanlar için bu yüzden önemlidir. Bu, uçuşta taktığınız sütyen türünü ihtiva eder.

Kablosuz bir sütyen takmak, listenizin en üzerine koymanız ve iki kez altını çizmeniz ihtiyaç duyulan bir gezi ipucudur. Şu sebeple daima en iyi halinizle görünmek isteyebilirsiniz, sadece uzun bir uçuş esnasında kişisel konfora bir fiyat koymak zor olsa gerek.

Balenli sütyenler en popüler moda seçimi olmayabilir, sadece çoğunlukla hafta sonu için saklayabileceğiniz iç çamaşırı türü için şifonyer çekmecenizin arkasını keşfetmenizi tavsiye ederiz.

Yere indiğinizde daima birazcık daha moda ve destekleyici bir şeye dönüşebileceğinizi ihmal etmeyin. Bu mühim bir şey benzer biçimde görünmeyebilir, sadece bir deneyin ve bizlere hemen sonra teşekkür edebilirsiniz.

5. Bir Sırt Çantası

İster iş ister dinlence amaçlı gezi edin, minik bir sırt çantası her uzunlukta uçuş için muhteşem bir taşıma sağlar. Ufak çantalar harikadır bu sebeple baş üstü bölmeye yada koltuğunuzun altına kolayca yerleştirilebilirler.

Bu şekilde çantanızı denetlemek zorunda kalmazsınız, bu da hem zamandan hem de paradan tutum sağlar. Üstelik taşıması da kolaydır. Bir sırt çantası ek olarak, depolama için fazladan cepler, boyun yastığınızı, kitapları yada uçuş için elektronik cihazları saklayabileceğiniz bir yer sağlar.

Ek olarak uçağa binmeyi oldukca kolay hale getiriyorlar, bu sebeple dar koridorda ilerlerken omzunuza bir kayış takıp onu yoldan uzak tutabilirsiniz.

6. Bolca Cepli Giysiler

Gezi ederken bir şeyleri unutmak kolaydır. Ve çoğu zaman onsuz yaşayamayacağınız minik şeylerdir. Şarj aleti kabloları, nakit para, geçişlik, anahtarlar, okuma camı ve benzeri öteki öğeler benzer biçimde.

Bu yüzden oldukca sayıda cepli giysiler giymeyi bir noktaya getirmeye çalışın. Bu, her şeyi elinizin altında tutabileceğiniz oldukca sayıda yer sağlar, böylece gerekseme duyduğunuzda daima elinizin altında olur.

7. Şık Olun

Ve son olarak, daima en iyi şekilde görünmek için çaba gösterin. Bir uçuş için şık giyinmek, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar, bu sebeple mükemmel görüneceksiniz ve bu, öteki gezginlerinize saygı duyduğunuzun bir işaretidir.

Evet, uçuş esnasında olabildiğince rahat olmak istersiniz ve gene de konfor, tam bir karmaşa benzer biçimde görünmek zorunda değildir. Bu yüzden kolsuz bluz, şort ve parmak arası terlikleri atlayın ve bunun yerine olgun bir erişkin benzer biçimde giyinin.

Uçakta Giyinmenin Yolu

Bazı insanoğlu hava yolculuğunu ötekilerden daha oldukca sever. Bu, etrafta dolaşmanın en verimli yoludur ve birazcık çaba ve doğru tavırla, otomobil kullanmak yerine uçağa binmek hakikaten bir zevktir.

Anahtar, rahat olmanız ve seyahat için ihtiyacınız olan her şeye haiz olmanız için giyinmektir. Bu makalede yer edinen gezi ipuçları, bir sonraki seyahatinizi bir angarya olmaktan oldukca keyifli bir serüven haline getirmenize destek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir